Wedding planer Weranda 5 Pakiety weselne

Pakiety weselne

idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Wybierz pakiet idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Kompleksowa organizacja uroczystości od początku  do końca, częściowe wsparcie w przygotowaniach do ślubu, koordynacja dnia ślubu lub jedynie konsultacja ślubna – wszystkie opcje są dostępne dla Ciebie.

Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 2

Kompleksowa
organizacja

wsparcie i gwarancja satysfakcji

Pakiet dla Par, które ciężar organizacji przyjęcia weselnego, od początku do końca, chcą przekazać profesjonalnym organizatorkom.

PAKIET ZAWIERA:

Przygotowanie kosztorysu wesela,

Stworzenie scenariusza ślubu i przyjęcia,

Wybór najlepszych podwykonawców i koordynacja ich pracy,

Wybór i organizacja dodatkowych atrakcji weselnych,

Koordynacja porannych przygotowań Panny Młodej i Pana Młodego,

Koordynacja przybycia gości, ceremonii zaślubin oraz samego wesela,

Wsparcie i pomoc w sytuacjach awaryjnych oraz w rozwiązywaniu problemów,

Ostateczne rozliczenie z podwykonawcami,

Organizację transportu i noclegu dla gości.

Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 3

Częściowa
organizacja

opieka i pewność

Oferta dla Par, które rozpoczęły już przygotowania do ślubu, ale potrzebują wsparcia lub przekazania części obowiązków.

Zajmiemy się dla Was koordynacją poszczególnych elementów wesela oraz organizacją dnia ślubu i wesela.

Zakres naszych usług określamy wspólnie, tak by ten świąteczny dzień wypadł perfekcyjnie.

Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 4

Koordynacja
dnia ślubu

radość i poczucie bezpieczeństwa

Jeśli macie przygotowane wszystkie szczegóły przyjęcia, ta oferta jest dla Was.

Tworzymy perfekcyjny scenariusz tego specjalnego dnia i koordynujemy jego przebieg.

Dzięki nam zyskujecie pewność i poczucie bezpieczeństwa, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a kwestie techniczno-organizacyjne spoczywają na barkach naszego zespołu.

W dniu wesela możecie skupić się jedynie na celebrowaniu wyjątkowych chwili z ukochanymi.

Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 5

Konsultacja
ślubna

doświadczenie i wiedza

Chcesz samodzielnie przejść przez proces organizacji wesela, ale potrzebujesz rozwiać parę wątpliwości? Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Spotkaj się z nami, zadaj nurtujące Cię pytanie, by z naszymi odpowiedziami organizacja wesela przebiegła gładko i bezboleśnie.

Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 6
Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 7
Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 8
Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 9
Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 10
Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 11
Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 12

Referencje

Nasze Pary Młode

Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 13

Chcielibyśmy bardzo podziękować Państwu za organizację super przyjęcia. Wszystko od A do Z było idealne, wszyscy goście zakochali się w Werandzie Home oraz ludziach którzy tam pracują. Bardzo dziękujemy za uśmiechy na twarzach nawet o 3 rano. Wielkie gratulację dla całej załogi, którzy zachwycili wszystkich gości (szczególnie Włochów, a proszę mi uwierzyć, że nie jest to łatwe). Na pewno będziemy do Państwa wracać i wspominać ten wspaniały dzień

Pani Natalia

Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 14
Bardzo się cieszymy, że tak ważny dzień w naszym życiu odbył się w Państwa obiekcie, jesteśmy bardzo zadowoleni, nasi goście również. Jedzenie było przepyszne Dziękujemy za piękną obsługę i atmosferę.

Pani Estera

Wedding Planner Wielkopolskie - Planowanie I Organizacją Ślubów W Wielkopolsce zdjęcie nr 15

Zorganizowaliśmy nasz ślub w Weranda Home i z ogromnym entuzjazmem polecam to miejsce na wszelkie rodzinne przyjęcia. Proces przygotowania wesela wymaga wiele pracy, ale zespół Werandy mocno nas w tym wspierał poprzez wiele cennych uwag i sugestii.
W trakcie samego już wesela byliśmy zachwyceni koordynacją i obsługą przyjęcia. Wszystkie elementy z planu imprezy były odpowiednio przypilnowane, aby pojawiły się w ustalonym czasie, żebyśmy my mogli zająć się w 100% celebrowaniem tego dnia.

Pan Łukasz

Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami? Chcesz, żeby był piękny, niepowtarzalny, a przy tym idealnie zaplanowany? Zaufaj doświadczeniu specjalistek i powierz troskę o przygotowanie niezapomnianej uroczystości zespołowi Weranda Weddings. Kompleksowe planowanie ślubów w Poznaniu i okolicach, wspieranie w najbardziej wymagających zadaniach lub udzielanie konsultacji to coś, czym z pasją i zaangażowaniem zajmujemy się od lat. Jeśli w tym szczególnym dniu pragniesz skupić się na tym, co najważniejsze, czyli celebrowaniu miłości i zabawie w gronie najbliższych, skorzystaj z naszego doświadczenia i zyskaj pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz szczegółowym opisem naszych autorskich pakietów weselnych.

Czas organizacji i podejmowania decyzji

Dzień, w którym para przysięga sobie wieczną miłość i na zawsze splata ze sobą swoje losy, jest wyjątkowa, dlatego zasługuje na szczególną oprawę. Stworzenie pięknej uroczystości, która cieszyć będzie zarówno młodych małżonków, jak i gości, wymaga skrupulatnych, często trwających przez wiele miesięcy, przygotowań. Planowanie ślubów to nie tylko wyznaczenie daty i znalezienie odpowiedniego miejsca, ale także szereg innych decyzji oraz niezbędnych do dopełnienia formalności. Wybór i zakup sukni ślubnej i garnituru, skomponowanie weselnego menu, zapewnienie odpowiedniej oprawy muzycznej, znalezienie fotografa, dobór kwiatów i dodatków to tylko kilka z wielu wyzwań, które stają przed Młodą Parą, marzącą o niezapomnianym przyjęciu.

W Weranda Weddings doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stworzyliśmy ofertę wspierającą przyszłych małżonków na różnych, indywidualnie dopasowanych płaszczyznach.

Dlaczego warto postawić na wsparcie specjalistek?

Najważniejszą korzyścią współpracy z naszymi Wedding Planerkami jest możliwość zdobycia profesjonalnego wsparcia. Wiele Par Młodych uważa, że jest ono nieocenione. Choć może to zabrzmieć banalnie, ślub nie jest czymś, co organizuje się często, dlatego masz pełne prawo czuć się niepewnie, stając przed wyzwaniem zorganizowania pięknej, niezapomnianej uroczystości. Zupełnie inaczej jest w naszym przypadku – Wedding Planerki organizację przyjęć i wszystkich związanych z nimi detali znają od podszewki. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz więc czas, który poświęcić możesz na indywidualne przygotowania, a także bezpieczeństwo i pewność, że o niczym nie zapomnisz. Dzięki temu w dniu ślubu ze spokojem, w bezstresowej atmosferze, skupisz się na tym, co najistotniejsze.

Warto podkreślić, że wybierając współpracę z nami, możesz indywidualnie dobrać jej zakres – właśnie w tym celu opracowaliśmy specjalne pakiety ślubne. Każdy z nich jest inny, aby sprostać różnorodnym potrzebom Młodych Par.

Pakiety weselne dostosowane do indywidualnych potrzeb

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z osobami o różnorodnych oczekiwaniach pozwoliły nam stworzyć cztery typy ofert. Wszystkie cieszą się sporą popularnością, a wybór konkretnego pakietu uzależniony jest od preferencji przyszłych małżonków. Sprawdź, na co możesz liczyć!

  • Kompleksowa organizacja – chcesz zyskać czas, bezpieczeństwo i spokój oraz poznać niebanalne rozwiązania, które podajemy na tacy? Postaw na pakiet, w ramach którego wesprzemy Cię we wszystkich niezbędnych krokach – od przygotowania kosztorysu, przez wybór atrakcji i organizację noclegu dla gości, po ostateczne rozliczenie z podwykonawcami.
  • Częściowa organizacja – idealna opcja dla par, które rozpoczęły już przygotowania lub o niektóre aspekty wolą zadbać samodzielnie. Opieka Wedding Planerki objąć może w tym przypadku dowolny zakres obowiązków związanych z planowaniem ślubu – powiedz nam, co mamy dla Ciebie zrobić, a my zajmiemy się resztą.
  • Koordynacja dnia ślubu – propozycja dla par, które samodzielnie zaplanowały wszystkie szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia, ale zależy im na wsparciu, komforcie i poczuciu bezpieczeństwa. Chcesz w atmosferze spokoju i radości celebrować dzień ślubu? Zaufaj nam i skorzystaj ze wsparcia, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem.
  • Konsultacja ślubna – wolisz samodzielną organizację, ale są kwestię, które chętnie przedyskutujesz z profesjonalistkami? To pakiet idealny dla Ciebie – podczas rozmowy odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości, a także wskażemy rozwiązania, które sprawdziły się w naszej długoletniej praktyce.

Wiesz już, która oferta jest stworzona dla Ciebie? Nie wahaj się i zamów wybraną usługę!

Planowanie ślubów – skrupulatnie i z sercem

Rezerwacja najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom pakietu jest prosta i intuicyjna. Wystarczy, że klikniesz przycisk „wybieram”, umieszczony pod szczegółowym opisem oferty, a następnie wypełnisz krótki formularz. Odezwiemy się do Ciebie w możliwe najkrótszym terminie, uzgodnimy niezbędne szczegóły i umówimy się na pierwsze spotkanie. Gwarantujemy, że przebiegnie ono w przyjemnej atmosferze, wszystkim zależy bowiem, aby poznać się wzajemnie i wsłuchać w potrzeby i oczekiwania.

Planujesz ślub w Poznaniu lub okolicach? Skorzystaj ze wsparcia naszych Wedding Planerek. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na pojedynczej konsultacji, przekazaniu nam części obowiązków, kompleksowej organizacji lub koordynacji uroczystości, w przygotowanej przez nas ofercie z pewnością znajdziesz opcję idealną dla siebie. Zachęcamy także do zapoznania się z opiniami par, które wspólnie z nami celebrowały ten wyjątkowy dzień.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia pierwszego spotkania. Do zobaczenia!